Aktualności

Postaw na mobilny monitoring lidera rynku wież do zdalnego monitoringu.
Data 29-06-2023
Postaw na mobilny monitoring lidera rynku wież do zdalnego monitoringu.

Rosnąca lawinowo ilość montaży wież monitorujących MSU GROUP na terenie całego kraju świadczy nie tylko o zwiększającej się świadomości dotyczącej tej innowacyjnej formy ochrony, ale przede wszystkim o zaufaniu naszych Klientów, do których należą liderzy branży budowlanej, meblarskiej, FMCG, petrochemicznej, przemysłu ciężkiego, branży logistycznej oraz farm fotowoltaicznych. Wybierając monitoring do zadań specjalnych, takich jak iTower, warto postawić na prekursora współczesnych form ochrony w Polsce.
MSU GROUP gwarantuje iMONITORING w dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju, zmniejszając koszt tradycyjnej ochrony o 80%.
Ważąca ponad pół tony, wieża MSU GROUP, została wyposażona w nadajnik wideo-alarmów, wykorzystujący zaawansowaną analitykę weryfikacji obrazu opartą na sztucznej inteligencji. Dzięki temu gwarantujemy natychmiastowe i precyzyjne wykrycie oraz rozpoznawanie różnego typu obiektów, detekcję i klasyfikację zachowań.
Nieprzerwany monitoring 24/7 Centrum Operacyjne MSU GROUP patroluje obszar, wykorzystując kamery o zasięgu 360 stopni zamontowane na 7-metrowym maszcie teleskopowym.
W zależności od potrzeb naszego Klienta, wieża monitorująca MSU może być wyposażona w pełni autonomiczny system zasilania lub wymagać podłączenia do stałej sieci prądotwórczej. Dzięki specjalnej aplikacji, nasz Klient może w każdej chwili, w czasie rzeczywistym sprawdzić, jak wygląda obszar chroniony przez nas, ma również możliwość podglądu zdarzeń, które już zaistniały. MSU GROUP to doświadczenie i wiarygodność zdobyte przez blisko 80 lat działalności.

Budujesz, remontujesz, dopiero rozpoczynasz inwestycję? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie ochrony mienia. +48 605 566 444 LUB +48 519 339 469« Wróć