Praca MSU GROUP

Grupa Kapitałowa MSU to holding spółek, który nieprzerwanie od 77 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze outsourcingu biznesowego. Spółka oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie: ochrona fizyczna i elektroniczna, zdalny monitoring, usługi porządkowe, sprzedaż i wynajem kontenerów, rental odzieży roboczej i systemy higieny. Należy do prestiżowego grona Poland's Best Employers (2021, 2022, 2023) - 300 Najlepszych Polskich Pracodawców w Polsce. To stabilna oraz konsekwentnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnokrajowym oraz 100% polskim kapitale. W swoim portfolio posiada wieloletnich kontrahentów będących liderami branży meblarskiej, FMCG, petrochemicznej, przemysłu ciężkiego oraz branży logistycznej. Spółka zatrudnia obecnie blisko 2000 osób na terenie całej Polski.

W zawiązku z systematycznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowiska:

Operator Centrum Monitorowania Alarmowego (CMA)

  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Umowa o pracę
  • Pełen etat

Szukamy zaangażowanych osób, które są gotowe do pełnej wyzwań pracy, chętnych do rozwijania swoich umiejętności oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie alarmów i obsługa sygnałów alarmowych zgodnie z ustalonymi procedurami
  • Współpraca z grupami interwencyjnymi, klientem i instytucjami
  • Prowadzenia telefonicznej obsługi klienta w zakresie świadczonych usług
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Dbanie o bezpieczeństwo CMA i stosowanie się do procedur w tym zakresie
  • Dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania

  • Wykształcanie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony lub gotowość do ukończenia kursu KPOF
  • Mile widziane pozwolenie na broń służbową
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących ochrony fizycznej osób i mienia
  • Obsługa systemów komputerowych
  • Predyspozycje osobowościowe takie jak systematyczność, komunikatywność, szybkość w podejmowaniu decyzji i działaniu przy wykonywaniu zadań
  • Uczciwość, odpowiedzialność i dyskrecja zawodowa

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami
  • Umowę o pracę, system pracy zmianowej
  • Stałą pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów
  • Wsparcie merytoryczne w realizacji obowiązków

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Telefon: 523 223 522
E-mail: msu@msu.pl
HR 519 339 477
rekrutacja@msu.pl

Instalator - Serwisant systemów zabezpieczeń

  • Miejsce pracy: Bydgoszcz

•    Kontrola prawidłowego funkcjonowania systemów  alarmowych
•    Montaż, naprawa, konserwacja oraz remont urządzeń wizyjnych
•    Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych, w tym analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących ewentualne uszkodzenia
•    Współpraca z Klientem

Nasze wymagania:

•    Wykształcenie średnie, preferowane techniczne z zakresu elektrotechniki, informatyki lub automatyki
•    Prawo jazdy kat. B ( mile widziane praw jazdy kat. B+E)
•    Dyspozycyjność
•    Umiejętności informatyczne
•    Umiejętność pracy w zespole
•    Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków