Aktualności

Obniż koszty ochrony mienia o 75%.
Data 13-06-2022
Obniż koszty ochrony mienia o 75%.

Wieża monitorująca MSU GROUP to rewolucyjny system zabezpieczeń dla ochrony Twojego mienia. Zdalny i całkowicie mobilny sposób pozwalający na wykorzystanie monitoringu w nietypowych miejscach oraz obniżenie kosztów.

Postaw na niezawodność i miej wszystko pod kontrolą, również finanse. iTOWER MSU to gwarancja obniżenia kosztów ochrony mienia aż o 75%

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia skontaktuj się z nami:

+48 519 339 469 +48 605 566 444

Dlaczego warto wybrać mobilny monitoring MSU GROUP?

– 76 lat doświadczenia na rynku ochrony mienia

– 24-godzinny monitoring i kontakt z operatorem

– gotowość do pracy natychmiast po dostarczeniu wieży monitorującej

– natychmiastowy czas reakcji, w przypadku ewentualnego zagrożenia

– zmniejszenie kosztów instalacji i obsługi systemów bezpieczeństwa

– minimalizacja czynnika ludzkiego

 

Wieża monitorująca to mobilne rozwiązanie Twojego bezpieczeństwa.

Imprezy masowe, wydarzenia sportowe, koncerty, demonstracje, parkingi, magazyny, składowiska, budowy, drogi, działki, parki maszynowe, farmy fotowoltaiczne, nadzór pracowniczy, imprezy plenerowe, parki zabaw, wesołe miasteczka, jarmarki, kiermasze – wszędzie tam gdzie potrzebujesz mobilnej ochrony – wybierz wieże monitorujące MSU Group.

MSU GROUP. Twój globalny partner w realizacji usług outsorcingowych od 76 lat.

Grupa Kapitałowa MSU to holding spółek, który nieprzerwanie od 76 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze outsourcingu biznesowego. Spółka oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie: ochrona fizyczna i elektroniczna, usługi porządkowe, sprzedaż i wynajem kontenerów, rental odzieży roboczej i systemy higieny.

 


« Wróć