Aktualności

W pełni ekologiczne wieże monitorujące MSU.
Data 22-02-2023
W pełni ekologiczne wieże monitorujące MSU.

EKO? Logicznie!
Zredukuj emisję CO2 do środowiska i wybierz w pełni autonomiczną, nie tylko z nazwy, wieże monitorującą MSU. Połączenie dwóch przyjaznych dla środowiska rozwiązań, jakim są panele solarne oraz posiadające gwarancję ekologiczności nowoczesne ogniwa paliwowe Efoy, dają pełną autonomię i niezawodność.
Wybierając monitoring do zadań specjalnych postaw na prekursora współczesnych form ochrony i lidera rynku wież monitorujących w Polsce. Nieprzerwany monitoring 24/7 Centrum Operacyjnego MSU GROUP patroluje obszar przy wykorzystaniu kamer o zasięgu 360 stopni, reagując natychmiast w wypadku alarmu.
Ten rewolucyjny system ochrony zmniejsza koszt nadzoru o ponad 75%
Dzięki specjalnej aplikacji, nasz Klient może w każdej chwili, w czasie rzeczywistym sprawdzić jak wygląda chroniony przez nas obszar, ma również możliwość podglądu zdarzeń już zaistniałych.
Budujesz, remontujesz czy dopiero rozpoczynasz inwestycję skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia dotyczącego ochrony mienia i skontaktuj się z nami:
+48 519 339 469
+48 605 566 444
Chronimy. Monitorujemy. Interweniujemy. W każdych warunkach i dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju.

Zaprojektowana w celu odstraszenia, wykrycia i dokumentowania niepożądanej aktywności w obiekcie. Wyposażona w detektor ruchu, nagłośnienie ostrzegawcze oraz kamery obejmujące obszar 360 stopni, w przypadku zdarzenia gwarantuje natychmiastową reakcję  w czasie rzeczywistym przy całodobowym wsparciu Centrum Monitoringu MSU GROUP.  Dodatkową zaletą jest aplikacja dla Inwestora, która zapewnia zdalny podgląd w czasie rzeczywistym inwestycji. Kolejną atutem wieży monitorującej jest jej mobilność, oraz  gotowość do pracy natychmiast po jej dostarczeniu. Wieża monitorująca MSU GROUP wyposażona jest w nadajnik wideo-alarmów, wykorzystujący w swoim działaniu zaawansowaną analitykę weryfikacji obrazu. Dzięki temu gwarantujemy natychmiastowe i precyzyjne wykrycie oraz rozpoznawanie różnego typu obiektów, detekcję i klasyfikację zachowań. Priorytetem  MSU GROUP jest bezpieczeństwo powierzonych  inwestycji  24/7.

_______

 « Wróć